Депутаттың қабылдау кестесі
Tab3 (қаз)
Аудандық, қалалық мәслихаттардың хатшылары
Tab2 (қаз)
Облыс әкімі Баталов Амандық Габбасұлы облыстық маслихаттың ХХХVI сессиясында
Tab6 (каз)
Алматы облыстық мәслихатының кезектен тыс XLIV сессиясы
Tab7 (каз)
Аудандық, қалалық мәслихаттардың хатшылары

V шақырылған облыстық мәслихат депутаттарының сайлаушыларды қабылдау кестесі

Округтің атауы Депутаттың аты-жөні Қабылдау күні, уақыты Қабылдау орны
Ақсу ауданы
1 №1Ақсу Қасымбекова Төлеухан Қасымбекқызы Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағ. 10:00-17:00. Жансүгіров кенті, Желтоксан көшесі, 5, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, тел: 2-14-60
Алакөл ауданы
2 №2 Үшарал Нүсіпов Қанатхан Тоқтауұлы Әр дүйсенбі күні, сағ. 8:00-12:00. Бескөл ауылы, Амангелді көшесі, 10, "Нусипов и К" ЖШС офисі, тел: 3-33-23
3 №3 Қабанбай Қожабеков Қанат Әр дүйсенбі күні, сағ. 10:00-16:00. Қабанбай ауылы, Әуезов көшесі 3, "Жолаушы и Ко" ЖШС ғимараты.
Балхаш ауданы
4 №4 Бақанас Қыстаубаев Әбдіжаппар Өгізбайұлы Әр айдың екінші сейсенбісі, сағ. 09:00-12:00. Бақанас қаласы, Қонаев көшесі, 67, аудандық әкімдіктің ғимараты, мәжіліс залы тел: 91-9-93
Еңбекшіқазақ ауданы
5 №5 Есік Балақойшиев Болат Рысбайұлы Әр айдың екінші жұмасы, сағ. 14:00-15:00. Есік қаласы, Абай көшесі, 336, аудандық емханасының ғимараты, 3 қабат, тел: 7-32-01
6 №6 Ават Әшімов Бақберген Әр айдың үшінші жұмасы, сағ. 15:00-17:00. Рахат ауылы, Ш.Құмаров көшесі, 16а, "Рахат" ом. ғимараты, тел: 3-03-99
7 №7 Балтабай Жарықбасов Едіге Солтанбайұлы Әрбір сейсенбі және бейсенбі, сағ. 16:00-18:00. Есік қаласы, М.Ысқақ көшесі, 86, тел: 4-12-91
8 №8 Түрген Ахметжанов Хайрулла Қасымұлы 1) 1-ші жұма 2) 2-ші жұма 3) 3-ші жұма 4) 4-ші жұма сағ: 15:00-17:00. 1) Рахат ауылы "Рахат" ом 2) Ават ауылы "Ават" ом 3) Бәйтерек ауылы "Бәйтерек" ом 4) Жаңашар ауылы "Жаңашар" ом
9 Каратурыкский №9 Желеуов Жақып Нұрдәулетұлы Әр айдың соңғы сейсенбісі, сағ. 15:00-17:00. Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі, ауылдық әкімдіктің ғимараты, тел: 2-25-35
10 №10 Шелек Жүнісбаев Жарқын Жазылбайұлы Әр айдың 5-і күні, сағ. 10:00-18:00. Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі, ауылдық әкімдіктің ғимараты, тел: 2-25-35
Ескелді ауданы
11 №38 Ескелді Хильниченко Виктор Петрович Әр айдың үшінші бейсенбісі, сағ. 10:00-12:00. Қарабұлақ кенті, Жақыпбаев көшесі 106үй, тел: 3-03-19
Жамбыл ауданы
12 №11Ұзынағаш Базарбаев Мұратбек Есімқұлұлы Әр айдың төртінші бейсенбісі, сағ: 10:00-12:00. Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, 47, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, 3 қабат, тел: 2-21-04
13 №12 Қарғалы Белгібаев Еркен Әубәкірұлы Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағ: 15:00-18:00. Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, 47, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, 3 қабат, тел: 2-21-04
14 №13 Беріктас Молдахалықова Доғдыргүл Өмірқұлқызы Әр айдың бірінші сейсенбісі, сағ: 14:00-17:00. Ұзынағаш ауылы, Карасай батыр көшесі, 47, аудандық емханасының ғимараты, тел: 2-21-75
Іле ауданы
15 №29 Боралдай Артемов Борис Борисович Әр айдың бірінші сенбісі. Боролдай кенттік округ, әкімдік ғимараты, сағ: 10:00-15:00, Біріншімай ауылдық округ, әкімдік ғимараты, сағ: 15:00-18:00.
16 №30 Энергетический Телпекбаева Жанна Тілеубекқызы Әрбір сейсенбі, сағ: 10:00-13:00. Өтеген Батыр кенті, Батталханов көшесі, 22, "Прогресс" политехникалық колледжінің ғимараты, тел: 251-79-09
17 №31 Чапай Касанов Усеин Исмаханұлы 1. 2-ші сәрсенбі сағ: 13,00-14,00, 2. 2-ші сәрсенбі сағ: 14.30 - 15.30, 3. 2-ші сәрсенбі сағ: 16.00-17.00, 4. 4-ші сәрсенбі сағ: 16.00- 18.00, 5. 2-ші сәрсенбі сағ: 17.30- 18.30. 1. Казцик ауылдық округі,
әкімдік ғимараты 2. Чапаи ауылдық округі,
мәдениет үйі 3. Междуреченск ауылдық округі,
әкімдік ғимараты 4. Қараой ауылдық округі,
мектеп ғимараты 5. Ащыбұлақ ауылдық округі Ардагерлер үйі
18 №41 Жетіген Қоңырбаев Ғазизхан Нұрғыйсаұлы Әр айдың бірінші, екінші және соңғы сәрсенбісі, сағ: 12:00-13:00. Қараой ауылдық округі,
әкімдік ғимараты, Жетіген ауылдық округі, әкімдік ғимараты, Жаңадәуір ом ғимараты
Қарасай ауданы
19 №14 Қаскелең Маткава Валериян Алексеевич Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағ. 14:00-15:00. Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 146, 2 б офисі, тел: 378-55-10, 378-55-20, 378-55-30, 87772211326
20 №15 Каменск Ақынбеков Амзе Айнабекұлы Әрбір дүйсенбі және бейсенбі, сағ. 10:00-12:00. Ақжар ауылы, Жандосов көшесі, "AS Group"ЖШС ғимараты, тел: 87017450567
21 №16 Ұмтыл Доңбаев Серік Дәлібайұлы Әр айдың екінші сейсенбісі, сағ.10:00-14:00. Қаскелең қаласы, Қазахстан Республикасың Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, 39, тел: 2-98-35-35
22 №17 Шамалған Умбетов Мұхит Әбікенұлы    
23 №43 Елтай Миразов Ерғали Төреұлы Әр айдың екінші сейсенбісі, сағ.14:00-17:00. Алғабас кенті, Ақсай көшесі, 5, "Еламан"ЖШС ғимараты, директордың кабинеті, тел: қабылдау бөлмесі - 87273 - 00-74-81, секретарь - 87019510589
Қаратал ауданы
24 №32 Қаратал Оспанов Тұрсын Молдағалымұлы Әр айдың екінші жұмасы, сағ. 15:00-17:00. Үштөбе қаласы, "Каратал мелиорация" МҚМ ғимараты
Кербұлақ ауданы
25
№33 Кербұлақ
Атайбеков Бақыт Ынтықбайұлы    
Көксу ауданы
26 №18 Көксу Егінбаев Жанайдар Жылқайдарұлы Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағ 10:00-12:00. Талдықорған қаласы, Шевченко көшесі, 127а, "Талдықорған жолдары" ЖШС ғимараты, тел: 21-06-61
Панфилов ауданы
27 №34 Жаркент селолық Жапаркул Таскын Тургангазиевич Әр айдың төртінші бейсенбісі, сағ: 10:00-12:00. Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі, 126, "Ернар" ШҚ ғимараты, тел: 8 72831-9-02-45
28 №35 Жаркент қалалық Әубәкіров Мұрат Амангелдіұлы Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағ: 14:00-18:00. Жаркен қаласы, Табынбаева көшесі, 149, тел: 8 72831-5-16-18
29 №36 Үлкеншыған Сарпеков Төлеу Құмарбекұлы Әр айдың бірінші және үшінші сенбісі, сағ. 10:00-16:00. Жаркент қаласа, Розыбакиев көшесі, 224, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, тел: 8 72831-5-36-84
Райымбек ауданы
30 №19 Кеген Айтжанов Аян Айтжанұлы Әр айдың екінші бейсенбісі, сағ. 11:00-15:00. Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, тел: 2-23-00
31 №20 Нарынқол Бірбаев Бекболат Ыбрайымұлы Әр айдың екінші сәрсенбісі, сағ. 15:00-18:00. Нарынқол ауылы, БЖОМ ғимараты, диретордың кабинеті, тел: 2-14-76
Сарқан ауданы
32 №37 Сарқан Құлахметова Жамал Ағабдолдақызы Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағ. 14:00-18:00. Сарқан қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 111, І3 кабинеті, тел: 2-29-88
Талғар ауданы
33 №21 Талғар Калинин Сергей Алексеевич Әрбір сейсенбі және бейсенбі, сағ: 9;00-18:00. Талғар қаласы, Тамқара д.5, тел: 3-17-30
34 №22 Алатау Сүлейменов Асқар Фазылұлы Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағ: 14:00-18:00. Талғар қаласы, Қонаев көшесі, қалалық әкімдіктің ғимараты 314 каб., тел: 2-06-92
35 №23 Бесағаш Үмбетова Нәйля Бейсенбайқызы Әрбір сәрсенбі күні, сағ: 15:00-16:00. Талғар қаласы, Бокин көшесі, 8, инновациялық білім беру орталығының ғимараты, тел: 295-66-93
36 №24 Талғар Қошанбеков Ерғазы Әр айдың үшінші дүйсенбісі, сағ: 15:00 -18 :00. Талдқкорған қаласы, Жансүгіров көшесі, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, тел: 30-55-90
Ұйғыр ауданы
37 №39 Кетпен Қасымов Сайдахмет Әр айдың екінші жұмасы, сағ. 14:00-16:00. Шонжы ауылы, "Нұр Отан" ХДП ғимараты, тел: 2-14-67
38 № 44 Шонжы Бектұрсынов Ызғарбек Әр айдың екінші аптасының сәрсенбісі сағ 10:00 Шонжы ауылы «Нұр Отан» партиясының ғимараты
Әр айдың екінші аптасының бейсенбісі сағ 10:00 Коктал ауылы ауылдық әкімдігінің ғимараты
Қапшағай қаласы
39 №40 Қапшағай Темірәлиев Қырықбай Сәрсебекұлы Әр айдың 7-сі күні, сағ: 10:00-12:00. Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 10а, "Нұр Отан" ХДП ғимараты,
Талдықорған қаласы
40 №25 Солтүстік Мейрембаев Жексембай Арғынғазыұлы Әр айдың бірінші сейсенбісі, сағ: 16:00-19:00. Талдықорған қаласы, Ақын Сара көшесі, 137, "Қазақтелеком" АҚ ғимараты, 3 этаж.
41 №26 Батыс Сапожников Валерий Иванович Әр айдың үшінші бейсенбісі, сағ: 10:00-14:00. Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 104, "Обаға қарсы станциясы" ММ ғимараты, тел: 30-84-64
42 №27 Оңтүстік Дөңсебаев Қалмұхамет Жағыпарұлы Әр айдың екінші жұмасы, сағ: 14:00-15:00. Талдықорған қаласы, "Жетісу" Авиа компания әуежайының ғимараты, тел: 27-18-50
43 №42 Шығыс Қиқымов Сәкен Манасұлы    
Текелі қаласы
44 №28 Текелі Келемсеиіт Ермек Әбілмәжінұлы Әрбір сәрсенбі күні, сағ: 15:00-17:00. Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 38, №419 каб, тел: 27-19-04
Автор : btamedia

Аудандық, қалалық мәслихат сайттары

Для отображения блока требуется Flash Player
 

Интерактивті сұрақ-жауап

Знате ли вы депутата областного маслихата избранного от вашего округа?

 

Анонстар

04.08.2017  «Облыстық мәслихаттың депутаттарының назарына»

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХХ кезектен тыс сессиясы Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі 38, облыстық әкімдіктің  ғимаратында 2017 жылғы 10 тамызында  сағ 1100 де   шақырылады.

Күн  тәртібінде:

1.     Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы «Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» №11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

2.     Өзге мәселелер.

20.07.2017 Облыстық мәслихат депутаттарының назарына

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, VІ шақырылған облыстық мәслихаттың XIX кезектен тыс сессиясы Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі 38, облыстық әкімдіктің  ғимаратында  2017 жылғы 27 шілдеде  сағ 1500де   шақырылады.