Депутаттың қабылдау кестесі
Tab3 (қаз)
Аудандық, қалалық мәслихаттардың хатшылары
Tab2 (қаз)
Облыс әкімі Баталов Амандық Габбасұлы облыстық маслихаттың ХХХVI сессиясында
Tab6 (каз)
Алматы облыстық мәслихатының кезектен тыс XLIV сессиясы
Tab7 (каз)
Аудандық, қалалық мәслихаттардың хатшылары

VІ шақырылған облыстық мәслихат депутаттарының сайлаушыларды қабылдау кестесі

Округтің атауы

Депутаттың аты-жөні

Қабылдау күні, уақыты

Қабылдау орны

Ақсу ауданы

1

№1Ақсу

Ибраймова Рахат Нығметбекқызы

Әр айдың үшінші сәрсенбісі сағат:

10:00-17:00

Ақсу аудандық «Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

Алакөл ауданы

2

№2 Үшарал

Нүсіпов Қанатхан Тоқтауұлы

Әр айдың екінші сәрсенбісі

сағ. 09:00 ден 13:00 ге дейін

Үшарал қ/сы,

Қонаев к/сі №74 Б

Алакөл аудандық

«Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

3

№3 Қабанбай

Қожабеков Қанат

Әр айдың үшінші сәрсенбісі

сағ 09:00–13:00-ге дейін

Үшарал қ/сы,

Қонаев к/сі №74 Б

Алакөл аудандық

 «Нұр Отан» партиясы филиалының ғимараты

Балқаш ауданы

4

№4 Бақанас

Нұрланов Дүйсенбек

Әр айдың екінші сәрсенбісі

сағат:11:00-12:00

Балқаш аудандық

«Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

Еңбекшіқазақ ауданы

5

№5 Есік

Исаков Марат Алтынбекұлы

07.04.2016

14.06.2016

07.07.2016

10.08.2016

07.10.2016

сағ. 11-00 ден 12-00 дейін

Есік қаласы

 «Нұр Отан» партиясының Еңбекшіқазақ аудандық филиалының ғимараты

6

№6 Ават

Жарықбасов Едіге Солтанбайұлы

Әр айдың 2-ші дүйсенбісі,

 сағат08:00-17:00дейін

Есік қаласы,

М.Ысқақ көшесі, 86

 

7

№7 Балтабай

Айдарбаев Ерік Серікұлы

08.04.2016

25.05.2016

08.07.2016

10.10.2016

21.12.2016

сағат 11-00 - 12-00 дейін

Есік қаласы,

«Нұр Отан» партиясының Еңбекшіқазақ аудандық филиалының ғимараты

8

№8 Түрген

Қасенова Динара Есенқайпқызы

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағат: 14-00 ден 17-00

Қаракемер ауылы,

Тастанбеков көшесі 5, Мәдениет үйі, қабылдау бөлімі

9

Каратурыкский №9

Осан Жанкелді Қөшімбайұлы

Әр айдың бірінші дүйсенбісі

сағ. 11-00 ден 15-00 дейін

Есік қаласы,

«Нұр Отан» партиясының Еңбекшіқазақ аудандық филиалының ғимараты

10

№10 Шелек

Сұлтанғазиев Қуат Елеусізұлы

13.04.2016

15.06.2016

13.07.2016

24.08.2016

13.10.2016

сағ. 11-00 ден 12-00 дейін

Есік қаласы,

«Нұр Отан» партиясы филиалының ғимараты

Ескелді ауданы

11

№38 Ескелді

Хильниченко Виктор Петрович

Әр сейсенбі,

бейсенбі, сенбі

сағ. 10-00 ден 12-00 дейін

Қарабұлақ кенті, Жақыпбаева, 106 

«Хильниченко және К» КС кеңсесінде

Жамбыл ауданы

12

№11Ұзынағаш

Естібеков Талғат Нұрмолдаұлы

Әр айдың бірінші сейсенбісі

сағ: 10:00-12:00

Жамбыл аудандық

 «Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

13

№12 Қарғалы

Үшкемпіров Жақсылық

18.04.2016

18.07.2016

19.10.2016

30.03.2016

16.05.2016

сағ: 11.00-12.00 дейін

Жамбыл аудандық

«Нұр Отан» партия филиалының ғимаратында

14

№13 Беріктас

Молдахалықова Доғдыргүл Өмірқұлқызы

Әр айдыңбірінші сейсенбісі,

сағ: 14:00-17:00.

Ұзынағаш ауылы,

Карасай батыр көшесі, 47,

аудандық емханасының ғимараты,

тел: 2-21-75

Іле ауданы

15

№29 Боралдай

Артемов Борис Борисович

Әр айдың бірінші сенбісі.

Боролдай кенттік округ, әкімдік ғимараты, сағ: 10:00-15:00, Біріншімай ауылдық округ, әкімдік ғимараты, сағ: 15:00-18:00.

16

№30 Энергетика

Телпекбаева Жанна Тілеубекқызы

Әрбір сейсенбі,

сағ: 10:00-13:00.

Өтеген Батыр кенті, Батталханов көшесі, 22, "Прогресс" политехникалық колледжінің ғимараты,

тел: 251-79-09

17

№31 Чапай

Касанов Усеин Исмаханұлы

Әр айдың екінші сәрсенбісі,

 сағат:

12:30- 13:30

14:00-15:00

17:00-18:00

Чапаев ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, 3 ықшам ауданы, 3, депутат бөлмесі

Междуреченск ауылдық округінің мәдениет үйінің ғимараты, Междуреченск ауылы, Ленин көшесі, 10, депутат бөлмесі

Жәпек батыр ауылы, «Ардагерлер үйі»,

 Абай көшесі, н/ж

18

№ 39Байсерке

Ботабеков Тоқан Кокенұлы

Әр айдың екінші және төртінші жұмасы,

сағат 14:00-16:00

Байсерке ауылы,

Арқабай көшесі, 68,

Байсерке ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, депутат бөлмесі

19

№41 Жетіген

 

 

 

 

Қарасай ауданы

20

№14 Қаскелең

Үмбетов Мұхит Әбікеұлы

29.04.2016

13.06.2016

29.07.2016

02.11.2016

21.12.2016

Сағ: 11:00-12:00

Қарасай аудандық

«Нұр Отан»

партия филиалының ғимараты

21

№15 Каменск

Ашенов Саян Баймұратұлы

14.04.2016

02.05.2016

01.08.2016

19.10.2016

03.11.2016

Сағ: 11:00-12:00

Қарасай аудандық

«Нұр Отан»

партия филиалының ғимараты

22

№16 Ұмтыл

Доңбаев Серік Дәлібайұлы

Әр айдың екінші сейсенбісі

сағ.10:00-14:00.

Қаскелең қаласы, Қазахстан Республикасың Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, 39,

тел: 2-98-35-35

23

№17 Шамалған

Алишев Съезбек Әліпбайұлы

27.04.2016

05.05.2016

27.07.2016

28.10.2016

13.12.2016

Сағ: 11:00-12:00

Қарасай аудандық

«Нұр Отан»

партия филиалының ғимараты

24

№43 Елтай

Жоргенбаев Жанболат Әкебайұлы

30.03.2016

04.05.2016

16.05.2016

03.08.2016

07.11.2016

Сағ: 11:00-12:00

Қарасай аудандық

«Нұр Отан»

партия филиалының ғимараты

Қаратал ауданы

25

№32 Қаратал

Байтаев Базархан Ізмұханұлы

Әр айдың екінші сейсенбісі 

сағ 10:00-12:00 дейін және сағ. 14:00 - 16:00 дейін

Бастөбе а.,

Комаров

к-сі, «Мекада» ЖШС-ң ғимараты

Кербұлақ ауданы

26


№33 Кербұлақ

     

Көксу ауданы

27

№18 Көксу

Шеңгелбаев Секенбай Сейтжанұлы

22.04.2016

15.06.2016

22.07.2016

24.08.2016

25.10.2016

Сағ: 11:00-12:00

Көксу аудандық

 «Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

Панфилов ауданы

28

№34 Жаркент селолық

Кузиев Закиржан Пирмухаметович

Әр айдың төртінші бейсенбісі,

сағат: 10:00-17:00

Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 129а «Нұр Отан» партиясының Панфилов аудандық филиалының ғимараты

29

№35 Жаркент қалалық

Әубәкіров Мұрат Амангелдіұлы

Әр айдың үшінші сәрсенбісі

сағ.10:00-17:00

Жаркен қаласы, Табынбаева көшесі, 149, тел: 8 72831-5-16-18

30

№36 Үлкеншыған

Сарпеков Төлеу Құмарбекұлы

Әр айдың екінші сәрсенбісі

сағ.10:00-17:00

Үлкеншыған ауылы,

Жібек Жолы көшесі, 47/2 Үлкеншыған орта мектебінің ғимараты

Райымбек ауданы

31

№19 Кеген

Айтжанов Аян Айтжанұлы

14.04.2016

12.05.2016

11.08.2016

15.11.2016

22.12.2016

Сағ: 11:00-12:00

Қарасай аудандық

«Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

32

№20 Нарынқол

Бірбаев Бекболат Ыбрайымұлы

14.04.2016

11.05.2016

10.08.2016

14.11.2016

22.12.2016

Сағ: 11:00-12:00

Райымбек аудандық

«Нұр Отан» партия филиалының ғимараты

Сарқан ауданы

33

№37 Сарқан

Құлахметова Жамал Ағабдолдақызы

Әр айдың төртінші жұмасы

сағ. 10:00-13:00

Новопокровка ауылы, Новопокровка орта мектебінің ғимаратында

Талғар ауданы

34

№21 Талғар

Которова Ольга Васильевна

2016 жылғы

 04 шілдеде

05 қыркүйекте

03 қазанда

07 қарашада

05  желтоқсанда

сағ. 10:00 ден 13:00 дейін

Талғар қаласы

 «Нұр Отан» партиясының қоғамдық қабылдау бөлімі

35

№22 Алатау

Нұрбаев Данияр Молдиярұлы

Әр айдың төртінші жұмасы

сағат:10:00-14:00

Талғар ауданы,

Нұр Отан» партиясының аудандық филиалының ғимараты

36

№23 Бесағаш

Сүлейменов Асқар Фазылұлы

Әр айдың бірінші бейсенбісі,

сағ: 14:00-18:00.

Талғар қаласы,

Қонаев көшесі,

қалалық әкімдіктің ғимараты 314 каб,

тел:2-06-92

37

№24 Талғар

Қыдырманов Әсет Серікқалиұлы

2016 жылғы

28 шілдеде,

30 қыркүйекте,

25 қарашада

сағ. 10:00 ден 13:00 дейін

Талғар ауданы, Панфилов ауылы, Томаровский көшесі 10 үй

Ұйғыр ауданы

38

№ 44 Шонжы

Бектұрсынов Ызғарбек

19.07.2016

Шарын ауылдық округі әкімінің ғимараты

сағат 11:00

Тасқарасу ауылдық округі әкімінің ғимараты

 сағ: 14:00

Бахар ауылдық округі әкімінің ғимараты

сағ: 16:00

13.09.2016

Қалжат ауылдық округі әкімінің ғимараты

 сағат: 11:00

Дихан ауылдық округі әкімінің ғимараты

сағат: 14:00

Кетпен ауылдық округі әкімінің ғимараты

 сағат: 16:00

 

15.11.2016

Шонжы ауылдық округі әкімінің ғимараты

 сағат: 11:00

Дардамты ауылдық округі әкімінің ғимараты

сағат: 15:00

Қапшағай қаласы

39

№40 Қапшағай

Юнусов Утеғали Абуталипұлы

Әр айдың

төртінші бейсенбісі

сағат: 9:00-11:30

Қапшағай қалалық әкімдігінің ғимараты 310 кабинет

Талдықорған қаласы

40

№25 Солтүстік

Алпысбаев Али Демегенұлы

Әр айдың

бірінші сәрсенбісі

І.Жансүгіров атындағы мәдениет сарайы,

 директордың кабинеті

тел:24-77-87

факс: 245742

41

№26 Батыс

Богданова Ольга Имантовна

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

Абай көшесі, 256

Талдықорған қалалық әкімдігінің ғимараты

№209 кабинет

42

№27 Оңтүстік

Дөңсебаев Қалмұхамет Жағыпарұлы

Әр айдың бірінші сәрсенбісі,

Абай көшесі, 256

Талдықорған қалалық әкімдігінің ғимараты

№209 кабинет

тел:24-58-41

43

№42 Шығыс

Мальтекбасов Марат Жабықбайұлы

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

І. Жансүгіров атындағы

ЖМУ ғимараты

проректордың кабинеті

тел:22-05-05

факс: 22-21-94

Текелі қаласы

44

№28 Текелі

Келемсеиіт Ермек Әбілмәжінұлы

Әрбір сәрсенбі күні,

сағ: 16:00-17:00

Алматы облысы кәсіпкерлер палатасының Текелі қалалық филалының мәжіліс залы

 

Автор : btamedia

Аудандық, қалалық мәслихат сайттары

Для отображения блока требуется Flash Player
 

Интерактивті сұрақ-жауап

Знате ли вы депутата областного маслихата избранного от вашего округа?

 

Анонстар

04.08.2017  «Облыстық мәслихаттың депутаттарының назарына»

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХХ кезектен тыс сессиясы Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі 38, облыстық әкімдіктің  ғимаратында 2017 жылғы 10 тамызында  сағ 1100 де   шақырылады.

Күн  тәртібінде:

1.     Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы «Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» №11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

2.     Өзге мәселелер.

20.07.2017 Облыстық мәслихат депутаттарының назарына

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, VІ шақырылған облыстық мәслихаттың XIX кезектен тыс сессиясы Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі 38, облыстық әкімдіктің  ғимаратында  2017 жылғы 27 шілдеде  сағ 1500де   шақырылады.